Infokup - školsko natjecanje

Autor: Anita Poljak, 29. 1. 2018.

U četvrtak 18. siječnja održano je školsko natjecanje iz informatike. Ove godine na školskom natjecanju iz kategorije osnove računala sudjelovalo je pet učenika: Lea Bertović, Hrvoje Žilić i Romano Mrgan (8. razred), Šimun Sabljak (7. razred) i Matija Kromar (6. razred).

Školskom natjecanju u Karlovačkoj županiji pristupilo je 55 učenika.  Na županijsko natjecanje Infokup pozvana je naša učenika: Lea Bertović učenica PŠ Siniše i Zrinka Rendulić (mentorica Sanja Kurelac) i učenik Matija Kromar PŠ Lucije Capan (mentorica Anita Poljak). Domaćin županijskog natjecanja je OŠ Turanj u Karlovcu 9. veljače.

Rezultate, zadatke i ostale obavijesti možete pogledati na službenim stranicama Infokup.
Učenicima čestitke na uspješnom školskom natjecanju i puno uspjeha na županijskoj razini.