Tjedan mobilnosti u Gradskoj knjižnici

Autor: Anita Žanić Prebežić, 21. 9. 2017.

U mjesecu rujnu u razdoblju od 18.- 22.9. 2017. Gradska knjižnica Ogulin obilježava Tjedan kretanja ili mobilnosti radionicama kojima je cilj promicanje bilo kakvog oblika kretanja i osviješćivanja potrebe za kretanjem, fizičkom aktivnošću ili bavljenjem sportom.

U utorak 19.9. 2017. osmaši naše škole zajedno s razrednicom Majom Stošić uputili su se u Ogulin na jednu od takvih radionica. Radionicu je vodila knjižničarka Anita Šolaić Brozović, a učenici su mogli nešto više saznati o sportskim počecima naše tenisačice Ive Majoli.

Nakon čitanja ulomaka iz knjige i razgovora s učenicima o bavljenju sportom, odricanju i uspjesima uslijedila je vrlo zabavna igra "nošenje knjiga na glavi" cilj igre je bilo uspravno hodanje i držanje.

Kako je bilo u Gradskoj knjižnici i čitaonici možete vidjeti u fotogaleriji!