Županijsko natjecanje iz matematike

Autor: Josip Anušić, 2. 3. 2017.

Izvrsne vijesti sa županijskog natjecanje iz matematike održanog u školi Grabrik - Karlovac, naša učenica 7.raz, LEA BERTOVIĆ, OSVOJILA 3. MJESTO na ovom natjecanju. Čestitke Lei koja je u prvom krugu natjecanja između 61 sedmaša uspjela upasti među 12 koji su pozvani na županijsku razinu natjecanja i tu uspjela ostvariti ovaj zavidan rezultat.

S razlogom je veoma radosna mentorica Tihana Sabo, naša mlada učiteljica matematike.
Pred Leom je još puno natjecanja i ove godine i dogodine, i nekako imam osjećaj da ovo ne će biti sve, da će nam Lea priuštiti još ovako radosnih trenutaka.
Lea je od onih učenika koja ne uči da bi dobila ocjenu, ona uči jer joj svaka problemska situacija predstavlja izazov, a savladavanje svakog izazova čini je sretnom. Bravo, bravo.
I nadodajem, koliko mi pamćenje služi nismo skorih godina imali tako visoki plasman na natjecanju iz matematike.
Naprijed Lea i sretno.