Večer matematike 2016.

Autor: Tihana Sabo, 28. 11. 2016.

Poštovani roditelji, učenici, učitelji...

Pozivamo Vas da nam se i ove godine pridružite na Večeri matematike koju ćemo obilježiti 1.  prosinca 2016. u prostorijama osnovne škole Siniše i Zrinka Rendulića u Oštarijama s početkom u 18:00h.

Večer matematike organizira Hrvatsko matematičko društvo, a održava se svake godine po dječjim vrtićima, osnovnim i srednjim školama.

Cilj večeri matematike je brojnim interaktivnim radionicama (matematičkim i didaktičkim igrama) pokazati djeci zabavnu stranu matematike i potaknuti ih da i u redovnoj nastavi matematike imaju sličan pristup pri rješavanju matematičkih problema.

Nadamo se da ćete nam se pridružiti i ove godine te da ćete se svi dobro zabaviti uz matematiku!

Tihana Sabo