Natjecanje u čitanju naglas

Autor: ANITA Žanić Prebežić, 24. 10. 2016.

U četvrtak 20. listopada 2016. u Gradskoj knjižnici i čitaonici u Ogulinu je održano međuškolsko natjecanje u " Čitanju naglas" za učenike osnovnih škola. Učenici se natječu u dvije kategorije: prvu kategoriju čine učenici trećih, četvrtih i petih razreda, a drugu kategoriju čine učenici šestih, sedmih i osmih razreda.

Predstavnica naše škole u drugoj kategoriji je bila učenica šestog razeda Roberta Mihaljević koja je za ovo natjecanje odlučila prezentirati knjigu Sanje Polak: Pobuna Pauline P. Roberta obožava knjige o zgodama i nezgodama Pauline P. i sve ih je pročitala u jednom dahu. Roberta je odlično prezentirala odabranu knjigu i zainteresirala i ostale da ju pročitaju. Robertu su na tjecanju bodrili i podržavali njezini prijatelji i kolege: Paola, Šimun i Matej. Do sljedeće godine čitajte i uživajte u  zanimljivim knjigama.

U fotogaleriji možete vidjeti još neke fotografije http://os-josipdol.skole.hr/fotogalerija?show=album&id=137