Filatelistička izložba u prostorima škole

Autor: Anita Žanić Prebežić, 4. 5. 2015.

U školi Josipdol, 29. travnja 2015. je predstavljen poštanski blok " Mostovi i vijadukti" kojim je Hrvatska pošta ovjekovječila most preko rijeke Krke kod Skradina i vijadukt Modruš na autocesti prema Splitu.

Predstavljanje poštanskog bloka u našoj školi organizirano je od strane karlovačkog Filatelističkog društva uz suradnju predstavnika lokalne zajednice i Hrvatske pošte. Filatelističko društvo je ovom prigodom u prostorima škole postavilo izložbene panoe koji će neko vrijeme biti u prostorima škole na razgledavanju i proučavanju svijeta poštanskih markica. Hvala filatelističkom društvu, a posebno gospodinu Stevi Kovačiću na organizaciji i slaganju postava izložbe.