Kickboxing - bronca, srebro i zlato.

Autor: Katarina Magdić, Anita Poljak, 16. 10. 2014.

Nakon dužeg perioda treniranja uslijedio je i jedan od turnira.

Učenice naše škole koje treniraju kickboxing sve šta su naučile na treninzima pokazele su na turniru koji se održao u Topuskom. Turnirski način natjecanja odžan je 27.9. i pod vodstvom trenera osvojile zavidne rezultate.
Na turniru je sudjelovalo stotinjak natjecatelja u nekoliko kategorija. Natjecatelji su podijeljeni po težinskim kategorijama, dobnim skupinama i po spolu.

Našlo se tu mnogo natjecatelja iz  Pazina, Karlovca, Zagreba, Ogulina i drugih gradova. Djevojke su nastupile u kategoriji starije kadetkinje. Natjecale su se na tatami strunjačama u katgoriji Kick light-(Light contact se odvija u kontinuitetu. Sudac ne prekida borbu već tri suca sa strane zapisuju bodove na bodovne listiće i na kraju runde dodjeljuju 10 bodova boljem borcu i 9 bodova slabijem borcu)  i osvojile prva tri mjesta.
 Broncu je osvojila Lana, srebro Dorotea i zlato Eva.
Čestitamo djevojkama na postignutom uspjehu i želimo im još puno sportskog uspjeha u ostalim natjecanjima.
Ponosni učitelji Područne škole Lucije Capan-Tounj