Brošura KA županije: "Kuda nakon osnovne škole?"

Autor: Josip Anušić, 1. 6. 2014.

Hrvatski zavod za zapošljavanje - područni ured Karlovac izradio je brošuru "Kuda nakon osnovne škole?"
U brošuri se nalaze odgovori na brojna aktualna pitanja vezana uz upise u srednju školu. Također, pripremljen je i popis svih zanimanja koja će škole u Kralovačkoj županiji ponuditi za upis ovoga ljeta. Tu su i linkovi na stranice na kojima je informacija o ovogodišnjim upisima. Nadamo se da neće biti problema s pregledavanjem. Dokument je pdf i ima 2.5MB i najejednostavnije je da ga preuzmete i na miru pregledavate. Sretno s upisima u željena zanimanja, već po pizivu koji osjećate u sebi.