Ivana Neralić i Gabriela Stojak ponovno zlatne, Anamarija Grdić brončana!

Autor: Anita Poljak, 19. 5. 2014.

Na drugom Turniru mladih Karlovačke županije za kuglače i kuglačice, koji je u nedjelju 18. svibnja 2014.održan u Ogulinu, naše učenice ponovile su uspjeh iz Karlovca, osvojile nove medalje i zadržale vodeće pozicije na razini županije u svojim dobnim uzrastima.

Ivana Neralić kuglanjem se bavi već pet godina i rijetko se vraća s državnih i županijskih natjecanja bez medalje. Zbog izuzetno vrijednih rezultata spada u sam vrh hrvatskog kuglanja u kategoriji djevojčica do 14 godina.

Gabriela i Anamarija vrijedno treniraju već drugu godinu, postižu dobre rezultate i slažu medalje u kategoriji  djevojčica do 12 godina.

1. lipnja čeka ih nastup na 3. turniru mladih KSKŽ u Ozlju.

Nadamo se i veselimo njihovom novom uspjehu!