"Ča veliki, ča mali" plasirali se na Državnu smotru učeničkih zadruga

Autor: Anita Poljak, 29. 4. 2014.

U petak, 25. travnja 2014. godine u OŠ Banija u Karlovcu održana je SMOTRA  UČENIČKIH  ZADRUGA Karlovačke županije.

Našu zadrugu predstavljale su učenice sedmog razreda i to Anamaria Graovac, Iva Gračanin i Doris Miletić zajedno sa svojim voditeljicama.

Osim samih sudionika, smotri su nazočili i brojni građani koji su došli razgledati radove učenika. Naša zadruga kao i sve ostale zadruge sudjelujući u ovakvim aktivnostima njeguju i razvijaju radne navike ,radne vrijednosti i stvaralaštvo, stječu svijest o očuvanju prirode i njegovanje kulturne baštine.

Na smotri je sudjelovalo 13 učeničkih zadruga. Prosudbena komisija vrednovala je radove učeničkih zadruga i na kraju smo dobili zbirnu listu vrednovanja učeničkih zadruga karlovačke županije.

Prvo mjesto osvojila je UZ "Leptir" (Centar za odgoj i obrazovanje djece i mladeži,) Karlovac , a drugo mjesto UZ "Ča veliki, ča mali" .

Ove dvije učeničke zadruge predstavljat će Karlovačku županiju na Državnoj smotri učeničkih zadruga koja će se održati od 23. do 25. svibnja 2014. godine u Zagrebu.

Bravo , bravo ČA VELIKI,ČA MALI !

Maja Stošić