Tereneska nastava - 7.razred

Autor: Iva Košenski Belančić, 13. 5. 2022.

Učenici 7. razreda PŠ Siniše i Zrinka Rendulića iz Oštarija u pratnji razrednice Ive Košenski Belančić posjetili su Državno natjecanje učenika strukovnih zanimanja "WorldSkills 2022." Ovom terenskom nastavom učenici su dobili priliku upoznati se s brojnim mogućnostima koje pruža strukovno obrazovanje.

Tijekom događanja, za učenike u suradnji s Hrvatskim zavodom za zapošljavanje organizirana je radionica o odabiru srednje škole. Za svaku pojedinu disciplinu osmišljene su aktivnosti „Isprobaj vještinu“ kroz koje su učenici praktično isprobali vještine specifične za određeno zanimanje. Putovanje je bilo vrlo zanimljivo i poučno, a najveća atrakcija je bila vožnja auta i autobusa.

Naravno, izlet je zavrsio tek nakon ručka u McDonaldsu!!!

Foto: