Rezultati školskog natjecanja iz informatike i utvrđeni prag pozvanih na županijsko natjecanje.

Autor: Anita Poljak, 18. 2. 2022.

Pozvani na županijsko natjecanje iz informatike su:

enlightenedu kategoriji Digitalne kompetencije iz 5. razreda pozvane su: Stipanija Radošević i Lea Požega učenice 5.b razreda.

enlightenedu kategoriji Digitalne kompetencije iz 6. razreda pozvan je Josip Kovačević.

enlightenedu kategoriji Osnove informatike iz 7. razreda pozvani su učenici: Martin Brozović iz Područne škole Tounj i Noa Kreč iz matične škole Josipdol.

Čestitamo svim pozvanim učenicima na županijsku razinu koja će se održati 11. ožujka 2022. g

Ove godine konkurencija je bila brojna, u cijeloj županiji 48 učenika 5. razreda i 54 učenika 6. razreda sudjelovalo je na školskom natjecanju u kategoriji Digitalne kompetencije.

U kategoriji Osnove informatike 33 učenika 7. razreda Karlovačke županije sudjelovalo je na školskom natjecanju.

U svakoj kategoriji za svaki razred odabrano je 10 učenika s najboljim rezultatima koji su pozvani na županijsku razinu.