Odluka o načinu izvođenja nastave

Autor: Anita Poljak, 24. 1. 2022.

Poštovani roditelji,

nažalost zbog iznimno velikog broja zaraženih učenika i učitelja kao i djece koja su u izolaciji kao bliski kontakti zaraženih osoba od sutra, 25. siječnja 2022. godine nastava za učenike predmetne nastave odvijati će se prema modelu C ( on line) dok se nastava za učenike razredne nastave nastavlja prema modelu A, znači u školi osim za one razrede gdje je već prije utvrđena on line nastava. PŠ "Lucije Capan" nastavlja normalno s radom po modelu A za sve razredne odjele od 1. do 8. razreda.

Sve detaljnije upute roditeljima i učenicima biti će proslijeđene putem razrednika, stoga molim da pratite upute razrednika koje će slati već prije dogovorenim načinom komunikacije. On-line nastava održavati će se u realnom vremenu. Za sve upite kontaktirajte razrednika. Ukoliko ne dobijete odgovarajuću informaciju možete kontaktirati i mene.

Svima želim da što brže ozdravite i vratite se u školske klupe gdje nam je i najljepše..

Ravnateljica, Anđelima Božičević

Priloženi dokumenti: