Valentinovo

Autor: Anita Poljak, 14. 2. 2020.

Učenici 7.-ih i 8.-ih razreda škole Josipdol iz Tounja, Josipdola i Oštarija već dugo imaju tradiciju Valentinovske zabave , a zadnjih nekoliko godina uvijek se održava u Vatrogasnom domu u OŠtarijama. Prvih godina je to bilo u sportskoj školskoj dvorani Josipdol, ali zbog jako loše akustike procijenjeno je i prihvaćeno da dvorana u Oštarijama bolje prihvaćena.
Djelić atmosfere pogledajte s fotografija. Zabava u večernjim satima uglavnom je dobro prihvaćena od većine učenika. Za dobru glazbu brinuo se Edi Graovac, a ures i uređenje prostora, te program večeri osmislile su i ostvarile učiteljice, razrednice s ravnateljicom.