LiDraNo - pohvale malim kreativcima

Autor: Unknown , 11. 2. 2020.

Skupina učenika predstavljala je našu školu na općinskoj/gradskoj smotri LiDraNo u Ogulinu. Na njoj sudjeluju učenici osam osnovnih škola, a mi smo i ove godine postigli lijep rezultat.

U kategoriji literarnih radova na županijsku smotru pozvan je Antonio Vuković, učenik 8. razreda (mentorica Marina Gračanin). Na županijsku smotru odlazi i radioigra „Gospođica Neću“ koju su s mentoricom Senkom Stojisavljević pripremili učenici 4. razreda Mila Franjković, Leonarda Gračanin, Nika Juričić, Melani Grdić, Aleksandra Hudorović, Patricio Ivanišević, Fran Matešić, Andreja Šegan, Ivan Turudić i Anita Zafirov.

U kategoriji dramsko-scenskih nastupa našu će školu predstavljati Lovro Grgurić, učenik 6. razreda, monologom „Male ljudetine“ te Josip Brletić, Dorotea Salopek, Emilija Vranešić, David Pribanić i Matija Kromar igrokazom „Nema pisma, nema čokolade“. Njihov je mentor Dražen Valentin. Svima se zahvaljujemo što su na lijep način predstavili našu školu, a pozvanima na županijsku smotru želimo puno uspjeha.

Priloženi dokumenti:
IMG-20200210-WA0004.jpg (239.00 KB)