Najbolji u sportu

Autor: Maja Stošić, Anita Poljak, 29. 1. 2020.

Sportska zajednica Grada Ogulina i ove godine birala je najbolje prema Pravilniku o izboru najboljih sportaša.

Učenici naše škole primili su  priznanja za vrhunski rezultat na prvenstvu Hrvatske u 2019.godini :

Luka Vuković – PH mlađi juniori (Sisak, 07.06.) – 1.mjesto na karikama, preskoku i preči, 2.mjesto ma parteru i ručama.

Rudi Vuković – PH mlađi kadet (Sisak, 07.06.) – 1.mjesto na preskoku i 2.mjesto na konju s hvataljkama, 2.mjesto na višebojskom prvenstvu (Nedelišće, 17.11.)

NAJBOLJI ŽENSKI KLUB je ŽENSKI KUGLAČKI KLUB OGULIN u kojem vrijedno trenira i postiže uspjehe naša Valentina Stipetić , učiteljica engleskog jezika , voditeljica škole u Tounju .

Priznanje je dobila i cijela obitelj Vuković i  to za ZA NAJSPORTSKIJU OBITELJ .

Čestitamo svima !