Božićna priredba PŠ Siniše i Zrinka Rendulića u Oštarijama

Autor: Josip Anušić, 20. 12. 2018.

Božićna priredba, četvrtak, 20. posinca u 18.30. Učenici i učiteljice PŠ Siniše i Zrinka Rendulića u Oštarijama pripremili su Božićnu priredbu za svoje roditelje, bake i djedove, susjede i prijatelje, stariju i mlađu braće i sestre. Bilo je je lijepo biti dijelom pune dvorane Vatrogasnog doma  DVD Oštarije​. Izmjenjivali su se pjevači, plesači, glumci i recitatori, a svi nastupi se bili na temu dolazećeg Božića, čestitanja i lijeph želja za novu 2019. godinu.

Nastupio je velik broj učenika po navedenim točkama, a njih su pripremale učiteljice Senka Stoisavljević s malim glumcima, Nikolina Novačić Mrgan​ sa svojim plesačicama, Andreja Matijašić​ i Iva Košenski Belančić​ s recitatorskim snagama, Barbara Srdarev​ je sa svojom "Moćnom gomilicom" pripremila puno veselih nota u velikom broju božićnih pjesama, osim na hravatskom bilo ih je i na engleskom i španjolskom jeziku, dok se za ambijent i uređenje pozornice brinula Martina Salopek Rendulić​, a da bi svima bilo čisto i ugodno toplo brinula se od jutra do večeri spremačica Renata Turković​. Nadamo se da su svi za sebe ponijeli s ove priredbe poneku lijepu poruku o ljubavi i darivanju. Sigurno je u uhu ostao i poneki takt božićne pjesme kojeg ćemo prepoznati i pjevušiti na dan Isusovog rođenje - Božić. Kako bi se ponijelo i nešto opipljivo sa ovoga susreta, kao uspomena na ovogodišnju priredbu, pobrinuli su se mali zadrugari s voditeljicama Viktorija Pribanić​ i Maja Stošić​ te su na svom štandu ponudili puno ručno rađenog nakita, malih svijećnjaka, vijenčića i sl. što se može upotrijebiti za ukrašavanje doma uz Božić. Štandove su imali i Mladi biolozi iz Josipdola predvođeni učiteljicom Sanja H-Musulin​, a tu su i bili četvrtaši učiteljice Vesna Domitrović​ sa svojim mini štandom. Svima hvala na dolasku, a najviše našim izvođačicama i izvođačima koji su se dugo pripremali da bi nam sve ovo prikazali i otpjevali.

Više fotografija klik OVDJE ili na fotografiju ispod.