Savjetovanje o Nacrtu prijedloga Pravilnika o zaštiti, nadzoru nad prikupljanjem obradi i korištenju osobnih podataka

Autor: Anita Poljak, 28. 5. 2018.

U svrhu ispunjenja zakonske obveze propisane člankom 3. st. 1. Opće uredbe o zaštiti podataka (EU) 2016/679 i člankom 60. Statuta Osnovne škole „Josipdol“ donosi se Pravilnik o zaštiti, nadzoru nad prikupljanjem obradi i korištenju osobnih podataka kojim se regulira zaštita, nadzor nad prikupljanjem, obrada i korištenje osobnih podataka.

Pozivamo sve zainteresirane subjekte da do 28. lipnja 2018. godine dostave svoje eventualne prijedloge i/ili primjedbe na PRIJEDLOG Pravilnika o zaštiti, nadzoru nad prikupljanjem obradi i korištenju osobnih podataka na e-mail:  ured@os-josipdol.skole.hr."

Priloženi dokumenti:
GDPR-PRAVILNIK-OS_Josipdol.docx (30.78 KB)